Yhteystiedot

Yhteystiedoista löydät kootusti muun muassa Pinjan palveluiden yhteyshenkilöt.

Yhteydenottolomake

Teollinen digitalisaatio

Juho Arkkola

Sales Manager, Productivity Solutions

+358 40 560 2336

juho.arkkola@pinja.com

Juho Vuohelainen

Director, Customer Acquisition and Experience

+358 40 674 0148

juho.vuohelainen@pinja.com

Timo Salomäki

Director, Manufacturing

+358 400 837 682

timo.salomaki@pinja.com

Ville Vilhu

Director, Maintenance

+358 40 537 9575

ville.vilhu@pinja.com

Heikki Hämäläinen

Director, Once by Pinja

+358 50 336 5420

heikki.hamalainen@pinja.com

Veli-Pekka Hämäläinen

Sales manager, Wood and Forest Systems

+358 40 158 2100

veli-pekka.hamalainen@pinja.com

Eppu Kuusela

Sales Manager, Maintenance Solutions

+358 50 524 7970

eppu.kuusela@pinja.com

Juha Nyholm

Sales Manager, Maintenance Solutions

+358 50 585 4727

juha.nyholm@pinja.com

Annimari Lehtomäki

Business Manager, Flow by Pinja

+358 50 567 4111

annimari.lehtomaki@pinja.com

Petrus Taskinen

Business Manager, Once by Pinja

+358 50 413 1447

petrus.taskinen@pinja.com

Janne Lamberg

Director, Consulting

+358 46 923 2282

janne.lamberg@pinja.com

Digitaalinen liiketoiminta

Sari Suominen

Sales Director, Digital Business

+358 40 842 2809

sari.suominen@pinja.com

Jarkko Suominen

Director, Business Intelligence

+358 400 407 047

jarkko.suominen@pinja.com

Sakari Järvenpää

Sales Manager, IT Services

+358 40 766 6949

sakari.jarvenpaa@pinja.com

Jukka Lakela

Sales Manager, Public Administration

+358 50 472 5830

jukka.lakela@pinja.com

Petteri Väisänen

Business Manager

+358 40 077 4189

petteri.vaisanen@pinja.com

Johanna Varanka

Business Director, Digital Commerce

+358 40 752 2954

johanna.varanka@pinja.com

Toni Kontkanen

Sales Manager, Ecommerce Systems

+358 50 337 8718

toni.kontkanen@pinja.com

Vesa-Pekka Palokangas

Managing Director

+358 40 058 7557

vesa.palokangas@pinja.com

Timo Laitinen

Director, Software

+358 50 3819 107

timo.laitinen@pinja.com

Human Resources (HR)

Johannes Nikula

Chief Human Resources Officer, CHRO

+358 50 574 9886

johannes.nikula@pinja.com

Jaakko Kaski

Director, People and Culture

+358 50 571 1793

jaakko.kaski@pinja.com

Rita Fagerström

Director, Projects and Services

+358 50 323 9589

rita.fagerstrom@pinja.com

Yritysjohto

Esko Kankainen

Chief Financial Officer, CFO

+358 40 550 1457

esko.kankainen@pinja.com

Jarkko Kosonen

Vice President, Marketing and Sales

+358 40 509 6560

jarkko.kosonen@pinja.com

Janne Hakala-Ranta

Chief Operating Officer, COO

+358 50 076 1775

janne.hakala-ranta@pinja.com

Merja Rantala

Vice President, Finance and Accounting

+358 50 597 9123

merja.rantala@pinja.com

Juha Eloranta

Vice President, Digital Business

+358 50 541 3342

juha.eloranta@pinja.com

Pekka Nurminen

Chief Information Officer, CIO

+358 40 767 0191

pekka.nurminen@pinja.com

Sami Kajan

Vice President, Operational Excellence Solutions

+358 44 766 9322

sami.kajan@pinja.com

Antti Miettunen

Vice President, Digital Supply Chain Solutions

+358 40 546 7283

antti.miettunen@pinja.com

Kimmo Kasurinen

Vice President, ERP Solutions

+358 50 381 1225

kimmo.kasurinen@pinja.com

Tuomas Lassila

Vice President, Service Operations

+358 50 569 8616

tuomas.lassila@pinja.com

Johannes Nikula

Chief Human Resources Officer, CHRO

+358 50 574 9886

johannes.nikula@pinja.com

Haluatko lisätietoja? Ota yhteyttä