Yhteystiedot

Yhteystiedoista löydät kootusti muun muassa Pinjan palveluiden yhteyshenkilöt.

Yhteydenottolomake

Teollinen digitalisaatio

Juha Valkola

Director, Forest

+358 40 187 6200

juha.valkola@pinja.com

Juho Arkkola

Head of Sales, Operational Excellence

+358 40 560 2336

juho.arkkola@pinja.com

Ari Harjula

Business Director, Total

+358 40 748 2826

ari.harjula@pinja.com

Timo Salomäki

Director, Manufacturing

+358 400 837 682

timo.salomaki@pinja.com

Ville Vilhu

Director, Maintenance

+358 40 537 9575

ville.vilhu@pinja.com

Veli-Pekka Hämäläinen

Sales manager, Wood and Forest Systems

+358 40 158 2100

veli-pekka.hamalainen@pinja.com

Eppu Kuusela

Sales Manager, Maintenance Solutions

+358 50 524 7970

eppu.kuusela@pinja.com

Juha Nyholm

Sales Manager, Maintenance Solutions

+358 50 585 4727

juha.nyholm@pinja.com

Petrus Taskinen

Business Manager, Once by Pinja

+358 50 413 1447

petrus.taskinen@pinja.com

Janne Lamberg

Director, Consulting

+358 46 923 2282

janne.lamberg@pinja.com

Digitaalinen liiketoiminta

Jani Argillander

Sales Manager, IT Services

+358 50 563 2202

jani.argillander@pinja.com

Tero Kangas

Business Director, Digital Commerce

+358 45 127 3954

tero.kangas@pinja.com

Ari Harjula

Business Director, Total

+358 40 748 2826

ari.harjula@pinja.com

Jukka Lakela

Sales Manager, Public Sector

+358 50 472 5830

jukka.lakela@pinja.com

Petteri Väisänen

Director, Business Intelligence

+358 40 077 4189

petteri.vaisanen@pinja.com

Timo Laitinen

Director, Software

+358 50 3819 107

timo.laitinen@pinja.com

Human Resources (HR)

Johannes Nikula

Chief Human Resources Officer, CHRO

+358 44 980 2615

johannes.nikula@pinja.com

Jaakko Kaski

Director, People and Culture

+358 50 571 1793

jaakko.kaski@pinja.com

Rita Fagerström

Director, Projects and Services

+358 50 323 9589

rita.fagerstrom@pinja.com

Yritysjohto

Jarkko Kosonen

Vice President, Marketing and Sales

+358 40 509 6560

jarkko.kosonen@pinja.com

Janne Hakala-Ranta

Chief Operating Officer, COO

+358 50 076 1775

janne.hakala-ranta@pinja.com

Merja Rantala

Vice President, Finance and Accounting

+358 50 597 9123

merja.rantala@pinja.com

Juha Eloranta

Vice President, Digital Business

+358 50 541 3342

juha.eloranta@pinja.com

Pekka Nurminen

Chief Information Officer, CIO

+358 40 767 0191

pekka.nurminen@pinja.com

Sami Kajan

Vice President, Operational Excellence Solutions

+358 44 766 9322

sami.kajan@pinja.com

Antti Miettunen

Vice President, Digital Supply Chain Solutions

+358 40 546 7283

antti.miettunen@pinja.com

Kimmo Kasurinen

Vice President, ERP Solutions

+358 50 381 1225

kimmo.kasurinen@pinja.com

Tuomas Lassila

Vice President, Service Operations

+358 50 569 8616

tuomas.lassila@pinja.com

Johannes Nikula

Chief Human Resources Officer, CHRO

+358 44 980 2615

johannes.nikula@pinja.com

Haluatko lisätietoja? Ota yhteyttä

  • Pinjan tuotteiden ja palveluiden tukipyynnöt: Tuki ja asiakaspalvelu
  • Työhakemukset ja verkostoitumiset, jolloin saat tietoa uusista avoimista työpaikoista: Ura Pinjalla

Kaikissa muissa asioissa ota yhteyttä viereisellä lomakkeella.